Рідко можна знайти дівчину, яка повністю задоволена своєю зовнішністю, а зокрема, фігурою. І навіть самі худенькі красуні нарікають на те, що, незважаючи на задовільні цифри на вагах, тонка талія і плоский живіт залишаються лише в мріях. А для тих, хто мають проблеми із зайвою вагою і зовсім, це є чимось на межі фантастики. І їм залишається лише з сумом дивитися в дзеркалі на те місце, де повинні бути кубики преса. Однак обмеження в їжі і заняття спортом не завжди допомагають домогтися потрібного результату. Для цього існують спеціальні ефективні спортивні навантаження. І виконувати їх можна в домашніх умовах. Фитнес днепропетровск найкраща пропозиція http://human.dp.ua!

Ось нескладна вправа.
Розставте ноги приблизно на ширині 30 см. Руки розмістіть на стегнах, трохи не доходячи до колін. Уявіть, що ви хочете присісти.
Вдихніть, потім видихніть, а потім не дихайте. Втягуйте живіт і завмріть в прийнятій позиції на секунд п’ять. Тепер можна встати на початкову позицію.
Ліктем правої руки дістаньте до зігнутого коліна. Постарайтеся максимально витягнути в сторону ліву ногу, витягаючи носок.
Ліву ногу витягайте вгору, друга не відривати від поверхні. Уявіть, що ви хочете дістати якусь вершину. Але нахилятися потрібно тільки убік.
У такій позі завмріть на секунд дев’ять. Вдихніть і змініть позицію.
Повторіть дії по три рази в обидві сторони.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here