Благоустрій території — комплекс робіт, які формують і визначають зовнішній вигляд, функціональність, планування ділянки. В ході робіт виконують проектувальні, інженерні, загальнобудівельні і земляні роботи, озеленення території, монтаж систем освітлення та поливу. В результаті територія стає доглянутою і красивою.

Компанія «DreamGarden» виконує благоустрій територій. У нас ви можете замовити комплексну роботу з ділянкою, від проектування до догляду за готовим садом. Інший варіант — виконання окремих етапів робіт.

Досвід роботи з міськими і заміськими, приватними, комерційними та громадськими територіями в Україні. За рахунок цього компанія «DreamGarden» гарантує якісну реалізацію проектів будь-якої складності і будь-якого масштабу.

Грамотна організація озеленення та благоустрою ділянки. Проведення ландшафтних робіт планується таким чином, щоб забезпечити потрібний результат в стислі терміни. Деякі етапи реалізовують одночасно, наприклад, посадку дерев і монтаж малих архітектурних форм. Інші завдання вимагають послідовного вирішення. Ми сплануємо і скоординуємо наші дії, щоб ділянка була готовий до встановленого вами терміну.

Власний парк техніки. Це прискорює і спрощує профілювання ділянки, облаштування дренажу і зливової каналізації, посадку крупномірів. Ці та інші завдання ми вирішуємо якісно і швидко.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяФітнес
Следующая статьяХиромассаж

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here