Хиромассаж — це лікувально-профілактичний ручний масаж, при якому не користуються ніякими додатковими пристосуваннями. Термін з’явився з поєднання двох слів: «хиро» — рука і «масаж». Интим массаж у Києві в салоні https://vipmassage.kiev.ua/.

Хиромассаж спрямований на отримання задоволення і зняття напруги, як емоційного, так і м’язового. Тривалість сеансу становить від 30 хвилин до 1,5 годин і залежить від складності проблеми, яку треба вирішити.

Крім ефектів омолодження, ліфтингу, вирівнювання кольору шкіри, поліпшення настрою, які можна помітити візуально, хиромассаж впливає на глибокі процеси в м’язах і шкірі, сприяючи регенерації тканин на всіх рівнях дерми.

Рекомендується починати робити хиромассаж ще в молодості. Досить проходити два рази на рік курс масажу по 10-15 процедур з періодичністю два або три рази на тиждень. З 35 років бажано збільшити кількість курсів до трьох на рік. Між курсами робляться підтримують процедури один або два рази на місяць.

У хіромасаж немає жорстких правил, тому фахівець сам підбирає прийоми, виходячи з потреб клієнта. Крім того, схему кожного сеансу зазвичай змінюють, щоб виключити адаптацію і отримати кращий результат. Залежно від того, в якому стані знаходиться клієнт і його шкіра, масаж може виконуватися долонній і тильній поверхнею кистей, подушечками пальців і навіть передпліччям і ліктями.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБлагоустрій території
Следующая статьяРюкзак

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here