З давніх часів вироби зі шкіри користувалися великим попитом і популярністю. Не втратили своєї привабливості шкіряні вироби і зараз. Ювеліри вже давно використовують шкіру для створення унікальних прикрас, які підійдуть як чоловікам, так і жінкам. Рано чи пізно людина хоче щось змінити в своєму житті — зачіска, стиль одягу, манера поведінки. Якщо ви не готові до таких кардинальних, на ваш погляд, змін, то акуратний і в той же час елегантний кожаные браслеты стане паличкою-виручалочкою в ситуації, що склалася.

Шкіряний чоловічий браслет прекрасно поєднується з діловим костюмом, а жіночий шкіряний браслет — з вечірньою сукнею. Деякі навіть не знімають шкіряні браслети під час ранкової пробіжки. І це не дивно, адже сучасна мода стала більш толерантною до використання аксесуарів під певний стиль одягу, тому можете завжди носити свій улюблений браслет зі шкіри в будь-якій ситуації.

У нас на сайті ви знайдете широкий вибір чоловічих та жіночих шкіряних браслетів. Купити шкіряний браслет можна не виходячи з дому, заповнивши невелику контактну форму. Доставляємо браслети по всій Україні.

Шкіряні браслети мають ряд переваг. М’яка шкіра приємно обволікає руку. Цей аксесуар ідеально підійде до всіх елементів одягу неформала. Зручні застібки дозволяють без праці фіксувати браслет на руці. Металеві браслети відрізняються витонченістю і додають його власнику впевненості і підкреслюють його індивідуальність.

У нашому магазині представлені вироби різних розмірів. Є як вузькі, так і широкі браслети. Вони підійдуть на будь-який розмір кисті. Є браслети для хіпі. Вони зроблені з великої кількості шкіряних смужок, які переплетені особливим способом. Такі браслети вже давно є відмінною рисою хіпі. Хочеться підкреслити зручність таких виробів. Вони не завдають дискомфортних відчуттів і не натирають шкіру руки.

Не можна не відзначити різноманітність напульсників, представлених в даному розділі. Напульсники із зображенням відомих груп, з шипами, пірамідками, з ремінцями. Широкі напульсники з великою кількістю шипів на шнурівці можна часто спостерігати у музикантів, що грають блек, а також у їхніх фанатів. Дуже ефектна штучка. І вартість її цілком демократична. Напульсник з шипами підійде до практично будь-якого одягу металіста або байкера.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here