Щодня ми бачимо велику кількість зображень в мережі Інтернет, вони впливають на сприйнятті інформації, на наше рішення при виборі товару або замовлення послуги, і просто прикрашають сайт і радують око. Зображення важливі для просування сайту, при правильно підборі картинок, нам хочеться прочитати статтю, клікнути на рекламу, або здійснити покупку товару.Продвижение сайта. Seo продвижение от Одесской компании Nomax Далі ми розглянемо, які саме зображення для привабливості сайту слід підібрати, щоб захопити відвідувачів, не дати їм піти з сайту і зробити цільові дії — купити товар, замовити послугу, підписатися на блог або розсилку, і т.д.

Так для чого ж необхідні зображення для сайту?

Для початку потрібно зрозуміти, для чого потрібні зображення на сайті:

покращують просування сайту;
при першому відвідування сайту, сприяють розумінню тематики сайту і створюють перше враження про нього;
приковують увагу до товарів і послуг, що просуваються на сайті, сприяють їх купівлі або замовлення послуги;
використовуються в навігації по сайту і допомагають в ньому орієнтуватися;
покращують читаність тексту, полегшують цей процес розбавляючи текст картинками, тим самим покращують поведінкові фактори — відсоток відмов і час перебування на сторінці;
покращують довіру до компанії, при викладанні фотографій приміщень підприємств, офісу, її співробітників, процесу виробництва і т.д .;
розважають відвідувачів — фотографії розважальної тематики з гумором.

На яких сторінках сайту потрібно помістити зображення?

При розробці сайту потрібно розуміти, на яких сторінках зображення просто необхідні.

Головна сторінка сайту

Це головна сторінка сайту — його обличчя, воно має асоціюватися з діяльністю вашої компанії, бути красивим і чітким і гармоніювати з контрастним текстом, якщо він на нього нанесений.

Яке зображення слід розмістити на головній сторінці сайту? Тут можна піти двома шляхами:

створити широкоформатне зображення, і короткий текст про діяльність компанії;
або створити слайдер, кожен слайд, якого буде вести, або на відповідний розділ сайту або на сторінку товару або послуги.

Під верхньою частиною екрану, можна розташувати зображення, які будуть вести на різні розділи з категоріями товарів або послуг, якщо у вас товарів мало, то можна розташувати зображення самих товарів з посиланнями на їхні картки.

Основний текст на головній можна помітити іконками — замість Буллет маркованого списку, це допоможе структурувати текст, зробити його більш читабельним і більш прийнятною.

Сторінка «Про компанії»
«Про компанії» продовжує головну сторінку, додає і закріплює враження про неї. Компанії, що займаються розробкою сайтів, рекомендують розташовувати на ній фотографії офісів компанії, її виробничих потужностей, і інших об’єктів інфраструктури компанії. Це не повинні бути фотографії порожніх приміщень, а зняті з співробітниками в процесі роботи. Так само на сторінці «Про компанію» слід розмістити фотографії співробітників, з підписами імен, посад і по можливості контактів відділів. Якщо співробітників багато, варто розмістити фотографії начальників відділів та / або ключових співробітників компанії.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here