Китай, як відомо, називають фабрикою світу, з тим же успіхом можна назвати цю країну світовою фабрикою іграшок, так як, згідно зі статистикою, 8 з 10 іграшок, якими грають діти в усьому світі, були виготовлені в Китаї. Більш того, дитячі іграшки — одне з основних напрямків роботи китайських виробників.

Асортимент продукції надзвичайно широкий, в Китаї виробляються як класичні ляльки і плюшеві ведмедики, так і іграшки-роботи,грузоперевозки китай россия а також інтерактивні інтелектуальні іграшки. Конкуренція серед китайських виробників просто величезна, завдяки цій боротьбі ціни на іграшки не підвищуються, а якість відповідає світовим стандартам. Практично будь-яка фабрика готова надати покупцям сертифікати безпеки.

Китайські іграшки дешевше і набагато різноманітніше російських і європейських, тому близько 70 відсотків іграшок, що продаються в Росії, виробляються в Китаї. У великих елітних магазинах частка китайської продукції становить не менше 60 відсотків, в дрібних торгових точках або на ринках відсоток іграшок з Китаю доходить до 90.

Китай уважно стежить за тенденціями на ринку дитячих іграшок і швидко підлаштовується під жорсткість вимог до якості і безпеки продукції, висунутих країнами ЄС і США. З опитувань, проведених серед китайських виробників, ясно, що вони готові і далі орієнтуватися на підвищення якості іграшок, але постараються зберегти ціни на колишньому рівні, оскільки серйозно побоюються цінової конкуренції. Також виробники іграшок КНР мають намір підвищити обсяг інвестицій в дизайн і конструкторську розробку своєї продукції.

Основне питання, яке доведеться вирішувати підприємцю, що вирішив почати імпорт іграшок з Китаю — пошук надійного постачальника товару. Дрібні імпортери вважають за краще налагодити торговельні відносини, не виїжджаючи на територію Китаю. Схема досить проста: знайти китайського постачальника через Інтернет.Поставщік висилає документи, підприємець сплачує рахунок, продукція відправляє в Росію транспортною компанією. Далі необхідно провести розмитнення товару, оформити сертифікат відповідності та висновок Росспоживнагляду. Сертифікати відповідності коштують близько 10 тисяч рублів, на кожен вид іграшок потрібен окремий сертифікат. Транспортування варто також недешево, наприклад, ЕМС обійдеться в 18 доларів за кілограм товару. Значні кошти доведеться витратити і на оплату послуг митного брокера (близько 20 тисяч рублів), плюс мито за ввезення товару і ПДВ. Якщо партія невелика, на 100-200 тисяч рублів, то ввезення іграшок з Китаю виявляється не таким вже прибутковою справою, оскільки ціна на товар збільшується практично вдвічі.

Потрібно мати на увазі, що китайський продавець нічого не буде робити за покупця, і всі турботи по доставці і оформлення документів повністю лягають на плечі російського підприємця. Найпростіше звернутися до однієї компаній, що пропонують повний супровід угоди за певний відсоток, але це знову ж таки, буде вигідно в тому випадку, якщо обсяг закупівлі досить великий.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here