Чи сумісне куріння і бодібілдинг?
Однозначно — ні! Якщо ви налаштовані на результат, то само собою ви повинні розуміти, що ці речі несумісні. І якщо ви думаєте, що електронна сигарета або кальян раз в тиждень — це не залежність і ніяк не впливає на ваш організм, то ви глибоко помиляєтеся. У будь-якому з кальянів присутній тютюн, а тютюн в свою чергу містить більше 4000 різних хімічних елементів, які негативно позначаються на організмі людини. Тепер трохи про електронні сигарети і «свободи» від нікотину.Описание ximka-shop.com.ua/anastrozole. У будь-якій електронній сигареті, вірніше в її блоці з рідиною (в самій рідини) присутній нікотин і нехай він в маленьких дозах, але він все одно продовжує надавати на організм негативний вплив.
Нікотин сприяє:

Прискоренню серцебиття.
Підвищенню кортизолу в організмі (гормон, який руйнує м’язи).
Підвищенню артеріального тиску.
Погіршення згортання крові.
Погіршення метаболізму.
Як впливає куріння на ріст м’язів.
Куріння і бодібілдинг

Дуже мало спортсменів, які на постійній основі курять замислюються про питання: як куріння впливає на травлення? Але ж тут все дуже навіть просто. Приказка — «ранок починається не з кави» — це дуже часта фраза курця. А чи знаєте ви, що одна ранкова сигарета, викурена до їжі, підвищує ваш рівень кортизолу в 14 разів! Далі, зі слиною в шлунок потрапляють шкідливі речовини, які містяться в тютюні і як результат, через 20 хвилин шлунок працює не в повну силу. Йде збій в розщепленні і всмоктування корисних речовин (одержуваних з їжі). Їжа надходить в кишечник, не переварити повністю і в слідстві у вас утворюється здуття і нерегулярні випорожнення. Всі ці фактори заважають організму правильно розподіляти корисні речовини для відновлення або утворення нових тканин.

Куріння також знижує синтез білка, а адже він необхідний для побудови нових м’язових волокон. Крім того, нікотин підвищує рівень білка міостатіна, який пригнічує ріст м’язів.

Тепер розберемо те, що ще зачіпає куріння в вашому організмі.

ССС (серцево-судинна система) — провокує нестача кисню в організмі і в слідстві, нестача кисню погіршує кровообіг, що призводить до появи нелюбого целюліту, а також за рахунок підвищення жирних кислоти в крові провокує появу атеросклерозу.

Крім ССС, куріння також впливає на гормональну систему. За рахунок того, що ви курите і ваш організм не може отримувати 100% поживних речовин з їжі, формується незбалансована фігура. Простіше кажучи — деякі частини вашого тіла активно худнуть, а інші ні, або ж навпаки. Також за рахунок того, що нікотин провокує інсулінову резистентність, в організмі відбуваються відкладення жирів в областях талії. Погіршується загальний стан шкіри, вона стає більш в’ялою і втрачає колишню еластичність, швидше з’являються зморшки. Все це через підвищення Pepstin 1, який руйнує колаген в організмі.

висновки

Який з цього всього можна зробити висновок? Якщо ви хочете змінити своє тіло до невпізнання і привести себе в порядок, то вам слід повністю відмовитися від куріння. Звичайно, куріння — це не один з факторів, який заважає вашому прогресу, але це досить вагомий ворог. Так, ви можете добитися якихось результатів і не кидаючи курити, але хіба вам буде краще від думки, що цей результат міг бути кращим в 3-4 рази, якщо б ви тільки кинули витрачати по 100 і більше рублів в день на чергову пачку сигарет. Пам’ятайте, що якщо ви хочете домогтися значних результатів, то спорт і куріння (в будь-яких його проявах) несумісні.

ПОДЕЛИТЬСЯ
Предыдущая статьяБК Леон
Следующая статьяЖироспалювачі

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here